Visas kategorijas

Kompanijas profils

Sākums>Par mums>Kompanijas profils

Suzhou Walter Flow Control Equipment Co., Ltd. ir profesionāls uzņēmums, kas specializējas šķidrumu rūpniecībā. Mēs veidojam un vienmēr veidosim savas ilgās biznesa attiecības, izmantojot progresīvas tehnoloģijas, izcilu kvalitāti un labu servisu.
WALTER ir dažādu veidu vārstu komplekta projektēšana, izstrāde, ražošana un galvenokārt ražo visu veidu vafeles, atloku tipa, cieto blīvējumu, mīksto blīvslēgu, aizbīdņa vārstu, droseļvārstu, pretvārstu, globusa vārstu, sietiņu, hidraulisko vadības vārstu un ugunsdzēsējus. Hidrants, piemēram, produkti, ko plaši izmanto ūdens apgādes un kanalizācijas inženierijā, ūdenssaimniecības attīrīšanā, notekūdeņu attīrīšanā, celtniecībā, naftas, papīra ražošanā, tekstilrūpniecībā, metalurģijā, raktuvēs, ķīmiskajā rūpniecībā, un 98% produktu tiek eksportēti uz ārzemēm. Klienti ir no vairāk nekā 40 valstīm.
Walter produkti atbilst dizainam. uz DIN, BS, ANSI, AWWA, EN, ISO, AS, API standartu un attiecīgos produktus var nodrošināt ar FM apstiprinājumu, UL sarakstā, CE sertifikātiem.
Uzņēmuma filozofija
Efektīva katra pieprasījuma apstrāde
Nopietna attieksme pret katru pasūtījumu
Katra klienta saudzīga apkalpošana
Izvēlieties mūs, gūstiet panākumus